Grafikai és nyomdai feladatok

A kommunikációs anyagok grafikai tervezésére vonatkozóan Egyetemünk 2018. április 2-ig, vagy a keretösszeg kimerüléséig kötötte meg az az új keretszerződést. A szerződés hatálya abban az esetben is legfeljebb 2018. április 2-ig tart, ha a keretösszeg nem merül ki.

A nyomdai kivitelezésre vonatkozó keretszerződés 2018. április 2-ig, vagy a keretösszeg kimerüléséig tart. A szerződés hatálya abban az esetben is legfeljebb 2018. április 2-ig tart, ha a keretösszeg nem merül ki.

A megkötött keretszerződések magukban foglalják az egyetemi központi, valamint a szervezeti egységek tevékenységeihez kapcsolódó kommunikációs anyagok grafikai szerkesztési és nyomdai feladatait is. Ezeket a szolgáltatásokat a szervezeti egységek az Igazgatásszervezési Főigazgatóságon keresztül vehetik igénybe a szerződésben foglalt összeghatárig.

Grafikai szolgáltatás megrendeléséhez kérjük az ITT ELÉRHETŐ ONLINE MEGRENDELŐT kitölteni. A kitöltéshez szükséges árakat INNEN tölthetik le (belépést követően).

Nyomdai szolgáltatás megrendeléséhez kérjük az ITT ELÉRHETŐ ONLINE MEGRENDELŐT kitölteni. A kitöltéshez szükséges árakat INNEN tölthetik le (belépést követően).

Az egyes grafikai és nyomdai szolgáltatásokra érvényes SZERZŐDÉSEKET belépést követően munkatársaink INNEN TÖLTHETIK LE.