Grafikai és nyomdai feladatok

A kommunikációs anyagok grafikai tervezésére vonatkozóan Egyetemünk 2017. június 30-ig, vagy a keretösszeg kimerüléséig kötötte meg az az új keretszerződést. A szerződés hatálya abban az esetben is legfeljebb 2017. június 30-ig tart, ha a keretösszeg nem merül ki.

A nyomdai kivitelezésre vonatkozó keretszerződés 2017. július 31-ig, vagy a keretösszeg kimerüléséig tart. A szerződés hatálya abban az esetben is legfeljebb 2017. július 31-ig tart, ha a keretösszeg nem merül ki.

A megkötött keretszerződések magukban foglalják az egyetemi központi, valamint a szervezeti egységek tevékenységeihez kapcsolódó kommunikációs anyagok grafikai szerkesztési és nyomdai feladatait is. Ezeket a szolgáltatásokat a szervezeti egységek az Igazgatásszervezési Főigazgatóságon keresztül vehetik igénybe a szerződésben foglalt összeghatárig.

Grafikai szolgáltatás megrendeléséhez kérjük az ITT ELÉRHETŐ ONLINE MEGRENDELŐT kitölteni. A kitöltéshez szükséges árakat INNEN tölthetik le (belépést követően).

Nyomdai szolgáltatás megrendeléséhez kérjük az ITT ELÉRHETŐ ONLINE MEGRENDELŐT kitölteni. A kitöltéshez szükséges árakat INNEN tölthetik le (belépést követően).

Az egyes grafikai és nyomdai szolgáltatásokra érvényes SZERZŐDÉSEKET belépést követően munkatársaink INNEN TÖLTHETIK LE.

XXIII. Győri Állásbörze - Kapcsolat

Jelentkezéssel kapcsolatos kérdések:

Lőrincz Gergő - lorincz.gergo##kukac##sze.hu

Honlappal kapcsolatos problémák:

Jerkovich Brigitta - jerkovich.brigitta##kukac##sze.hu

AKIK

Az Alumni, Karrier és Információs Központ

Hétfőtől Csütörtökig 08:00 és 16:00 óra,
Pénteken 08:00 és 14:00 óra között

érhető el az érdeklődők számára.

A Központban hallgatói ügyintézésre, karrier és öregdiák tevékenységekre, valamint egyéb szolgáltatások igénybevételére is lehetőség van.

További információk